Spotkanie aktorskie z Ewa Stadtmuller

Dnia 26.10.2023 r.  w Szkole Podstawowej w Maniowach i w Sromowcach Wyżnych odbyło się spotkanie autorskie z Ewą Stadtmüller, polską autorką bajek dla dzieci, scenariuszy teatralnych, opowiadań, baśni i legend. Autorka przewodnika „Pieniny dla rodziny pozycji dla lubiących zwiedzać, poznawać, odkrywać. To prawdziwy niezbędnik dla kogoś, kto wybiera się na urlop, weekend, a może tylko będzie przejazdem u stóp Pienin – w tym jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Pani Ewa przygotowała wiele atrakcji i niespodzianek. Podczas spotkania autorka zapoznała dzieci z książką „Pieniny dla Rodziny”.  Nawiązała do lokalnych legend. Urozmaiceniem spotkania było wykorzystanie rekwizytów. Przywiezione przez autorkę pacynki ożywiły  opowiadane legendy.

Spotkanie to zorganizowane zostało dla dzieci w wieku 10-13 lat. w ramach cyklu "Legendy i podania ziemi czorsztyńskiej” realizowanego w ramach  BLISKO, zadanie „Blisko, coraz bliżej biblioteki”

BLISKO- BIBLIOTEKA/LOKALNOŚĆ/INICJATYWY/SPOŁECZNOŚĆ/KOOPERACJA/
ODDOLNOŚĆ, zadanie „Blisko, coraz bliżej biblioteki”, cykl „Legendy i podania ziemi czorsztyńskiek”, spotkanie autorskie - Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.

#BLISKO#GminnaBibliotekaPublicznawKluszkowcach#BibliotekaPublicznawManiowach
#BibliotekaPublicznawSromowcachWyżnych

#Blisko, coraz bliżej biblioteki - Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

#Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

#Narodowe Centrum Kultury