Badanie oczekiwań czytelników oraz mieszkańców Gminy Czorsztyn

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach stara się ciągle rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom czytelników oraz mieszkańców Gminy Czorsztyn. Państwa potrzeby są dla nas niezwykle istotne, dlatego poprzez Ankietę chcemy je poznać i poszerzyć o nie naszą ofertę czytelniczą i kulturalną.

Ankietę wypełnisz na miejscu w każdej z bibliotece lub klikając w poniższy link

Ankieta ma charakter anonimowy, powstała w  ramach projektu BLISKO (2023 – 2024) „Blisko, coraz bliżej biblioteki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Celem przeprowadzenia  badania jest rozpoznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców Gminy Czorsztyn. Na podstawie wyników utworzona zostanie Diagnoza potrzeb kulturowych i czytelniczych mieszkańców.